25
WRZ
2013

Jak pokonać strach

Posted By :
Comments : 0

Czego się boisz?

Czy ten strach wpływa negatywnie na Twoje życie?

Chcesz przestać czuć ten strach?

Jeśli odpowiedziałeś tak na jedno z tych pytań, to jest sposób aby pomóc Ci.

Strach towarzyszy nam od najmłodszych lat życia. Będąc małymi dziećmi baliśmy się ciemności i ukrywających się pod łóżkiem potworów. Dlatego prosiliśmy rodziców aby byli w naszym pokoju podczas zasypania, lub aby zostawiali włączone światło.

Teraz kiedy jesteśmy starsi dalej odczuwamy strach. Niekiedy jest to strach związany z naszym życiem zawodowym, czasami obawiamy się o rzeczy w naszym prywatnym życiu. Najczęściej boimy się zmian, że jeżeli zburzymy status quo może być gorzej niż jest teraz!

Możesz bać się wielu rzeczy:Strach

– Czy udam mi się zmienić pracę?

– Czy dam sobie radę jeśli założę własną firmę?

– Co zrobią przełożeni jeśli powiem im, że wyznaczone terminy i cele są nierealne?

Większość z tych strachów jest tak samo realna jak potwory z pod łóżka. Coaching pomoże Ci to dostrzec. Twój Coach to coś więcej niż światło oświecone w dziecinnym pokoju aby strachy nie wyszły spod łóżka. Coaching nauczy Cię jak pokonać te „potwory” i pozbyć się ich raz na zawsze!

Jesteś jak statek, a każdy z tych strachów jest kotwicą. Nie możesz pędzić z pełna prędkością przez fale jeżeli trzymają i spowalniają Cię kotwice. Coaching zerwie te kotwice i pomoże Ci żeglować dokądkolwiek tylko zapragniesz!

About the Author
Hubert Majchrzak Akredytowany Coach ICF Global - ACC. Menadżer

Leave a Reply

*