04
CZE
2013

Podsumowanie po Coaching Week Śląsk 2013

Jak bardzo zmienne jest życie? Nie raz mieliśmy okazję się przekonać. Możemy je kształtować na własny użytek. Jak to robić? Wiele odpowiedzi można było znaleźć podczas cyklu konferencji i warsztatów CoachingWeek Śląsk, które odbywały się w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie

Po raz pierwszy na Śląsku, w Częstochowie, odbyło się spotkanie mieszkańców i właścicieli firm regionu częstochowskiego z coachingiem. W części poświęconej konferencjom wszyscy dowiedzieli się w jaki sposób najbardziej efektywnie zarządzać swoim potencjałem, jak zwiększać zaangażowanie poprzez pracę nad swoimi słabymi stronami oraz jak szacować opłacalność działań coachingowych.  W kolejnych dniach odbyły się warsztaty z rozwiązywania konfliktów, budowania długotrwałych relacji oraz zarządzania swoim życiem poprzez zmianę.

Coaching jest czymś, co pomaga w wielu sytuacjach. Pełne emocji spotkania i warsztaty dały uczestnikom konferencji zorganizowanej w Wyższej Szkole Lingwistycznej odpowiedzi i podpowiedzi na wiele pytań, z którymi przyszli. Zainspirowani – jak mówią sami – będą drążyć temat we własnym zakresie szukając rozwiązań, które są bardzo blisko – w nich samych. To pierwsze na Śląsku spotkania zorganizowane w ramach ogólnoświatowej akcji CoachingWeek 2013, w naszym województwie, w Częstochowie. Będziemy podążać tym nurtem, bo już na jesieńzapraszamy na następne spotkanie. Szczegóły wkrótce.

About the Author
Tomasz Kuk Coach, Dyrektor Biura ds. Współpracy Krajowej i Międzynarodowej

Leave a Reply

*